Tanıtım

Merhabalar, ben Siryuzbilek,

Bu blog sayfayı açmamdaki sebep izlediğim filmler üzerinden yorumlar yaparak bir tartışma ortamı olması ve başta kendim olmak üzere takip eden herkesin filmlere bakış açısını geliştirme isteği.

Öncelikle yazdığım yazılar spoiler dediğimiz içerik bilgisi sunacaktır. Bu uyarıyı her yazının gerekli yerinde hatırlatacağım. Sonuçta içerik hakkında yapılacak yorumlarda spoiler vermemek imkansız :) 

Yer yer film önerisi listeleri de yayınlamayı düşünüyorum. Bu kapsamda siz takipçilerin önerilerini de dikkate almayı planlıyorum. Sadece benim değil herkesin görüşlerini dikkate alan bir blog olacak burası.

Neden Siryuzbilek adını kullanıyorum? Çünkü Harry Potter serisi kitap olarak en sevdiğim serilerden ve hikayede en sevdiğim karakter de Sirius Black. Aktör olarak Gary Oldman en sevdiğim isimlerdendir. Tabi Harry Potter serisi sinemaya aktarıldığında Sirius Black karakterini Gary Oldman canlandırınca benim için tadından yenmez bir hal almıştı. Bu sebeple Sirius Black ismini kendimce Türkçeleştirerek Siryuz Bilek kıvamına getirdim. Sonra bu ismi sevdim ve kullanmaya karar verdim.

İlerleyen zamanlarda blog sayfanın aldığı reaksiyon ve geri dönüşlere göre geliştirme düşüncem var. Bunu da yaşayarak göreceğiz :)
sirius black
Çizim www.drawingskill.com adresinden alınmıştır.

6 yorum:

 1. Bloğunuz hayırlı olsun. Harry Potter serisini çok severim. Sirius Black seride en sevdiğim karakterdi. Bloğunuz ilgimi çekti. Eğer takipçi butonu koyarsanız sizi takip etmek isteyenler için büyük kolaylık olur.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Hem iyi dilekleriniz için hem de önerileriniz için teşekkür ederim.

   Sil
 2. Harry potter serisini çok severim. Sanırım kullanıcı adımdan da belli. Benim de en sevdiğim karakter Sirius Black'tir.

  YanıtlayınSil
 3. Hayırlı olsun. Bende dün bir blog açtım. Benim bloğuma da beklerim. https://aynurcagunler.blogspot.com/?m=1

  YanıtlayınSil